ثبت نام اولیه متقاضیان سیستم های فتوولتاییک چند کیلوواتی

این صفحه جهت ثبت نام اولیه متقاضیان نصب سیستم های فتوولتاییک چند کیلوواتی طراحی شده است. لازم به ذکر است ثبت نام در این سایت صرفا جهت انجام امور مقدماتی تشکیل پرونده بوده و هیچ گونه حقی برای متقاضی ایجاد نمی نماید و اجرایی شدن نصب سیستم های فتوولتاییک مشروط به بررسی پرونده ها، بازدید از محل و اولویت بندی مشترکین خواهد بود.                     

توضیحات مربوط به ثبت نام اولیه در سایت:

متقاضیان می توانند با درج مشخصات فردی و ارائه اطلاعات کلی و همچنین پرداخت هزینه اولیه به مبلغ10 میلیون ریال نسبت به ثبت نام مقدماتی استفاده از تسهیلات یارانه ای سیستم های تولید برق خورشیدی (فتوولتاییک) اقدام فرمایند. لازم به ذکر است محل در نظر گرفته شده باید حداقل دارای ابعادی در حدود پانزده متر مربع باشد و همچنین دارای آفتاب صبح و عصر بوده و در طول روز هیچ گونه مانعی جهت دریافت انرژی خورشید (سایه) نداشته باشد. این محل باید دارای دسترسی مناسب برای انتقال و نصب تجهیزات بوده و مزاحمتی برای ساکنین و شهروندان نداشته باشد. متقاضیان می توانند جهت تسهیل بررسی پرونده، از محل در نظر گرفته شده برای نصب، عکس تهیه نموده و در فرم ثبت نام وارد نمایند. حتی المقدور سعی شود عکس های تهیه شده از زوایای مختلف باشند. ارسال عکس در سایت اجباری نبوده و به صورت اختیاری است. در صورتی که محل در نظر گرفته شده جهت نصب سیستم های فتوولتاییک در مشاعات باشد باید رضایت نامه کتبی از تمامی ساکنین اخذ شده و تصویر آن در سایت آپلود گردد. در پایان ثبت نام به متقاضیان کد رهگیری تعلق می گیرد. در صورتی که در پایان کد رهگیری دریافت نشود ثبت نام کان لم یکن تلقی می شود. تمامی مراحل آتی بررسی پرونده و پاسخگویی بر اساس کد رهگیری می باشد.

لازم به ذکر است مشترکین باید پیش از ثبت نام مبلغ 10 میلیون ریال به شماره حساب زیر واریز نموده و تصویر فیش واریزی را در محل مربوطه در انتهای فرم ثبت نمایند. ( در صورت عدم امکان نصب به دلایل فنی، مبلغ دریافتی در اسرع وقت به متقاضی عودت داده می شود.)

شماره حساب: 0101831424005 نزد بانک صادرات شعبه میدان امام حسین کد 48 به نام شرکت توزیع نیروی برق استان تهران

خواهشمند است پس از مطالعه دقیق بخش توضیحات کلی طرح وسوالات متداول وشرایط اجرا و دستورالعمل فنی در صورت وجود هر گونه ابهام، سوال خود را از طریق ایمیل زیر مطرح نموده تا کارشناسان مربوطه پاسخگو باشند.

 

az.aghazadeh@gmail.com