صفحه اصلی>>معاونت مهندسی و نظارت>>کمیته فنی و بازرگانی

لطفا قبل از ثبت نام و تکمیل فرم های لازم به نکات زیر توجه نمایید

1-در حال حاضر این بخش صرفا برای سازندگان و شرکت هایی فعال می باشد که قبلا نام شرکت و محصولات آنها در وندور لیست ثبت شده است و بایستی فایل های الکترونیکی محصولات خود را در سایت بارگذاری نمایند در صورتی که تمایل به  ثبت محصولات جدید و یا حضور در فهرست سازندگان مورد تایید برای اولین بار را دارید بایستی ابتدا از طریق نامه نگاری اقدام فرمایید .

2-قبل از ثبت نام مدارک لازم جهت آپلود را آماده نمایید .

مدارک لازم

          تاییدیه پژوهشگاه نیرو

           تاییدیه توانیر

          تاییدیه آزمایشگاه های معتبر دیگر

           کاتالوگ محصول

            سوابق فروش

            دستورالعمل های نصب و نگهداری

3- فرمت تمام فایل های ارسالی بایستی PDF باشد در صورتی که فرمت فایل های ارسالی JPgو یا wordباشد بایستی قبل از ارسال به فرمت PDFتبدیل شود .

4- از انجایی که شناسه و رمز از طریق پیامک به شماره تلفن همراه نماینده فنی ارسال خواهد شد لطفا در پر کردن فیلد شماره تلفن همراه نماینده  فنی دقت فرمایید و به هیچ وجه در هنگام وارد کردن شماره تلفن همراه نماینده فنی از خط تیره استفاده نکنید .

5- در صورتی که پس از ثبت نام شناسه و رمز برای شما ارسال نگردید از ثبت نام مجدد خودداری نموده و از طریق تماس با شماره تلفن 02135081375 شناسه و رمز جدید را دریافت نمایید 

6-در صورتی که یک بار در سیستم ثبت نام کرده اید لطفا برای ورود بعدی به سایت با در دست داشتن شناسه و رمز از قسمت ورود به سایت که در بالای سایت قرار دارد وارد قسمت کاربری خود شوید

7-در صورتی که پس از ثبت نام از قسمت ارسال، فایل مدارک خواسته شده ارسال نگردد ثبت نام انجام شده فاقد ارزش خواهد بود .

8-در صورتی که قصد ورود اطلاعات بیش از یک محصول در سیستم را داشته باشید بایستی پس از ثبت نام به ترتیب محصولات مورد نظر خود را از لیست انتخاب نموده و مدارک آن را پیوست نمایید دقت داشته باشید پس از ثبت یک محصول این فرصت به شما داده خواهد تا با کلیک بر روی گزینه ثبت محصول جدید مدارک محصولات دیگر خود را به ترتیب انتخاب و مدارک آن را آپلود نمایید در این قسمت هیچ محدودیتی برای ثبت محصولات جدید در سیستم وجود ندارد .

9-در صورتی که  تعداد فایل های ارسالی برای هر فیلد بیش از یک فایل می باشد ترجیحا همه فایل ها را در قالب یک فایل PDFو یا در غیر این صورت به صورت فشرده با فرمت RAR  ارسال نمایید .

10-پس از آپلود فایل های ارسالی بایستی تمامی فایل ها آپلود شده در قسمت پایین فرم قابل مشاهده  باشد ، در صورتی که فایل های ارسال شده قابل مشاهده نباشد بایستی آن را دوباره آپلود نمایید .

11- حجم هر یک از فایل های ارسال شده نبایستی  بیشتر از 10 مگابایت باشد و در صورتی که حجم فایل مورد نظر بیشتر از این مقدار باشد بایستی قبل از ارسال حجم آن کاهش یابد .

12-در صورتی که در هنگام ثبت نام با مشکلی مواجه شدید با شماره تلفن 02135081375 تماس بگیرید .

.