تنظیمات

انتخاب سایز نوشته ها:

انتخاب رنگ:

انتخاب رنگ پس زمینه :

حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>جشن انتشار یکصدمین شماره ماهنامه نورآوران برگزار شد
عنوان خبر :جشن انتشار یکصدمین شماره ماهنامه نورآوران برگزار شد
خلاصه خبر :جشن انتشار یکصدمین شماره ماهنامه نورآوران با حضور فرهاد ورپشتی معاون برنامه ریزی شرکت، مدیر مسئول، سردبیر و مسئولین روابط عمومی های مناطق تحت پوشش شرکت در حاشیه کارگاه آموزشی گرافیک مظبوعاتی برگزار شد.
متن خبر :

جشن انتشار یکصدمین شماره ماهنامه نورآوران برگزار شد

جشن انتشار یکصدمین شماره ماهنامه نورآوران با حضور فرهاد ورپشتی معاون برنامه ریزی شرکت، مدیر مسئول، سردبیر و مسئولین روابط عمومی های مناطق تحت پوشش شرکت در حاشیه کارگاه آموزشی گرافیک مظبوعاتی برگزار شد.

در این مراسم مهندس ورپشتی ضمن قدردانی از کلیه عوامل تهیه و انتشار این نشریه در طی سالیان گذشته تا کنون گفت: نشریه نورآوران یگانه مرجع مستند وقایع شرکت در بستر جاری زمان است و جای بسی خوشحالی است که در انتشار این نشریه در طی یک دهه گذشته تا به امروز وقفه ای ایجاد نشده است و به فضل پروردگار امروز انتشار یکصدمین شماره این نشریه را جشن می گیریم.

وی افزود:  بارها به مناسبت های مختلف در جمع همکاران شرکت تأکید کرده ام که ارتقا و بالندگی شرکت در گرو تلاش و زحمات یکایک کارکنان در تمامی سطوح است و جا دارد که در ماهنامه داخلی شرکت فعالیت ها و تلاشهای کلیه کارکنان در بخش های مختلف انعکاس یابد.

در ادامه مراسم با حضور کلیه عوامل دست اندرکار تهیه و انتشار نشریه کیک صدمین شماره ماهنامه نورآوران بریده شد.

یادآوری می شود نخستین شماره ماهنامه نورآوران دو ماه پس از آغاز به کار شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در دیماه سال 1386 انتشار یافت و تا کنون تهیه و انتشار این نشریه از سوی دفتر روابط عمومی ادامه دارد.

تاریخ ثبت : 1397/12/01 15:30