تنظیمات

انتخاب سایز نوشته ها:

انتخاب رنگ:

انتخاب رنگ پس زمینه :

حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران: تأسی زنان به سیره و منش حضرت فاطمه(س) موجب ارتقای جامعه می شود
عنوان خبر :مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران: تأسی زنان به سیره و منش حضرت فاطمه(س) موجب ارتقای جامعه می شود
خلاصه خبر :جشن ولادت حضرت فاطمه(س) و آیین گرامیداشت روز زن و مادر با حضور مدیران عامل شرکت های توزیع نیروی برق استان تهران و استان همدان، حجت الاسلام فاضلیان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان و جمعی از بانوان همکار در محل سالن همایش های شرکت توزیع نیروی برق استان تهران برگزار شد.
متن خبر :

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران:

تأسی زنان به سیره و منش حضرت فاطمه(س) موجب ارتقای جامعه می شود

جشن ولادت حضرت فاطمه(س) و آیین گرامیداشت روز زن و مادر با حضور مدیران عامل شرکت های توزیع نیروی برق استان تهران و استان همدان، حجت الاسلام فاضلیان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان و جمعی از بانوان همکار در محل سالن همایش های شرکت توزیع نیروی برق استان تهران برگزار شد.

در ابتدای این مراسم شهناز غیاثی مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده طی سخنانی سال 1397 را سال رشد فعالیت های علمی، ورزشی و فرهنگی بانوان همکار توصیف کرد و با ارائه یک پاورپوینت به تشریح فعالیت ها و اقدامات انجام شده از سوی امور زنان و خانواده شرکت در بازه زمانی یکسال گذشته پرداخت.

سپس مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با تبریک روز زن و ولادت حضرت زهرا (س) گفت: اگر زنان ایرانی در عرصه کار و تلاش اجتماعی به سیره و منش حضرت زهرای اطهر تأسی جویند، علاوه بر رشد و تعالی خود به یقین موجبات ارتقای جامعه را در ابعاد مادی و معنوی فراهم می سازند.

وی افزود: پروردگار در حدیث کسا حضرت فاطمه (س) را محور قرارداده و چهار معصوم دیگر را به ایشان وصل می کند که این امر نشان دهنده جایگاه و اهمیت نقش زن در خانواده از منظر دین مبین اسلام است.

مهندس تیموری با اشاره به حضور فعال زنان در عرصه فعالیت های اجتماعی در جامعه ایران و از جمله در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، خواستار تشدید فعالیت های بانوان شاغل در شرکت در جهت ارتقای شاخص های عملکردی، اجرای برنامه های مدیریت مصرف برق و تلاش برای افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها شد.

 وی تکریم ارباب رجوع را یکی از مهمترین وظایف همه کارکنان دانست و تصریح کرد: همه ما موظف هستیم که با حسن خلق و زبانی نرم با مشترکین و ارباب رجوع برخورد نماییم و در این زمینه از بانوان همکار به سبب سرشت و جایگاه ارزشمندی  که پروردگار  به عنوان مادر به آنها اعطا نموده، انتظار بیشتری احساس می شود.

در ادامه  برنامه  حجت الاسلام فاضلیان  طی بیاناتی با قدردانی از فعالیت های مهندس تیموری در زمان تصدی مسئولیت در استان همدان،  به تشریح نقش و جایگاه ارزشمند مادران از دیدگاه پروردگار و معارف قرآنی پرداخت.

مراسم پایانی این جشن نیز به اجرای همنوازی دف و نی توسط هنرمندان مدعو اختصاص داشت.

تاریخ ثبت : 1397/12/11 10:20