تنظیمات

انتخاب سایز نوشته ها:

انتخاب رنگ:

انتخاب رنگ پس زمینه :

حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>طرح جهادی اصلاح و بهینه سازی شبکه برق ری برگزار شد
عنوان خبر :طرح جهادی اصلاح و بهینه سازی شبکه برق ری برگزار شد
خلاصه خبر :به همت بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان تهران طرح جهادی تعویض و بهینه سازی بخشی از شبکه برق شهرستان ری در محدوده محله صفاییه به طول 8 کیلومتر و با اعتباری نزدیک به 4 میلیارد ریال، اجرا شد.
متن خبر :

طرح جهادی اصلاح و بهینه سازی شبکه برق ری برگزار شد

به همت بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان تهران طرح جهادی تعویض و بهینه سازی بخشی از شبکه برق شهرستان ری در محدوده محله صفاییه به طول 8 کیلومتر و با اعتباری نزدیک به 4 میلیارد ریال، اجرا شد.

مهندس تیموری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران به همراه مهندس بیات معاون بهره برداری این شرکت ضمن حضور در محل برگزاری این طرح جهادی و تشویق کارگران، از مراحل مختلف اجرای طرح بازدید کردند.

مهندس تیموری در حاشیه برگزاری این طرح گفت: با هدف کاهش خاموشی ها، کاهش انرژی توزیع نشده و افزایش رضایت مشترکین طرح های جهادی در مناطق مختلف شرکت انجام می گیرد.

وی استفاده از کابل های خودنگهدار را در کاهش آمار سرقت از شبکه و کاهش تلفات موثر ارزیابی کرد و افزود: تعویض سیم های مسی با کابل های خودنگهدار در دستور کار شرکت توزیع نیروی برق استان تهران قراردارد و بدین منظور 300 کیلومتر کابل خود نگهدار خریداری شده که به تناسب انجام فعالیتها در مناطق مختلف شرکت در بین آنها توزیع می شود.

داود رحیمی معاون مدیرعامل در جنوب استان تهران و فرمانده بسیج شرکت نیز ضمن قدردانی از حضور مدیرعامل و معاون بهره برداری شرکت در محل اجرای این طرح گفت:افزایش اعتماد به نفس همکاران منطقه جهت انجام پروژه های سرمایه ای بزرگ، کاهش هزینه اجرای پروژه ها و صرفه جویی، ایمن سازی شبکه و پیشگیری از سرقت های احتمالی، کاهش تلفات و کاهش خاموشی ها از مهمترین مزایای اجرای طرح های جهادی است.

تاریخ ثبت : 1397/12/13 09:59