تنظیمات

انتخاب سایز نوشته ها:

انتخاب رنگ:

انتخاب رنگ پس زمینه :

حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>با حضور صاحبان صنایع شهرک صنعتی قرچک طرح های تشویقی مدیریت مصرف در برق قرچک تشریح شد
عنوان خبر :با حضور صاحبان صنایع شهرک صنعتی قرچک طرح های تشویقی مدیریت مصرف در برق قرچک تشریح شد
خلاصه خبر :نشست هم اندیشی با حضور صاحبان صنایع شهرک صنعتی قرچک با موضوع تبیین طرح های تشویقی مدیریت مصرف برق در دوره اوج بار شبکه برق در تابستان سال جاری با هدف معرفی بهترین طرحهای تشویقی مدیریت مصرف و جبران درآمد به فراخور فعالیتهای واحد های صنعتی برگزار شد.
متن خبر :

نشست هم اندیشی با حضور صاحبان صنایع شهرک صنعتی قرچک با موضوع تبیین طرح های تشویقی مدیریت مصرف برق در دوره اوج بار شبکه برق در تابستان سال جاری با هدف معرفی بهترین طرحهای تشویقی مدیریت مصرف و جبران درآمد به فراخور فعالیتهای واحد های صنعتی برگزار شد.

مجید خانی مدیر منطقه برق قرچک با اشاره به نامگذاری سال 98 از سوی مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید و ضرورت همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با تولید کنندگان و صنعتگران گفت: با توجه به دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت نیرو جهت مدیریت مصرف برق علاقمند هستیم با یاری مشترکین و جلب مشارکت آنها در طرح های تشویقی، با تعامل مشترک میزان مصرف را در تابستان مدیریت نمائیم.

خانی ادامه داد: در جهت رفاه حال مشترکین و تأمین برق پایدار برای همگان در تابستان،طرحهایی با عناوین ذخیره عملیاتی، طرح کاهش بار برنامه ریزی شده در ساعات اوج بار، طرح تعمیرات و تعطیلات سالیانه و تعیین ساعات کار برنامه ریزی شده؛ پیشنهاد شده است و انتظار می رود صاحبان صنایع با انتخاب یکی از طرح ها بر اساس شرایط واحد تولید خود با امضای تفاهنامه در این طرح ها مشارکت نمایند که علاوه بر بهره مندی از پاداش مربوطه باعت کاهش مصرف برق در ساعات اوج مصرف و جلوگیری از آسیب احتمالی ناشی از فشار به شبکه و تاسیسات برقی خواهند بود.

مدیر منطقه برق قرچک با اشاره به عقد تفاهنامه با مشترکین بخش های مختلف به میزان 26 مگاوات اظهار امیدواری کرد صاحبان صنایع صنعتی این شهر نیز همچون سایر شهرک های صنعتی استان در این طرحهای ملی مشارکت نمایند.

تاریخ ثبت : 1398/02/11 17:47