تنظیمات

انتخاب سایز نوشته ها:

انتخاب رنگ:

انتخاب رنگ پس زمینه :

حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>آیین معارفه مدیر جدید برق فیروزکوه و تودیع مدیر پیشین برگزار شد
عنوان خبر :آیین معارفه مدیر جدید برق فیروزکوه و تودیع مدیر پیشین برگزار شد
خلاصه خبر :طی مراسمی با حضور فرماندار و رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان فیروزکوه مراسم تودیع مدیر پیشین و معارفه مدیر جدید منطقه برق فیروزکوه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
متن خبر :

طی مراسمی با حضور فرماندار و رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان فیروزکوه مراسم تودیع مدیر پیشین و معارفه مدیر جدید منطقه برق فیروزکوه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم فرماندار فیروزکوه ضمن تقدیر از خدمات و تلاش های دلسوزانه هوشنگ داداش زاده مدیر پیشین توزیع برق این شهرستان گفت: به باور عموم مردم و مدیران این شهرستان، مهندس داداش زاده در زمره مدیران موفق و مردمی بوده است.

مهدی یوسفی جمارانی افزود: در ادبیات عامیانه تسریع در انجام کارها را تعبیر به سرعت برق می کنند و خوشبختانه عملکرد منطقه برق این شهرستان تجلی عینی این ضرب المثل است.

وی در پایان ضمن خوش آمد گویی به اسداله احمدیان مدیر جدید منطقه برق فیروزکوه اظهار امیدواری کرد که همچون گذشته همکاران ایشان در ارائه خدمات به مردم این شهرستان پیشرو باشند.

در ادامه فرهاد ورپشتی معاون برنامه ریزی شرکت ضمن قدردانی از خدمات هوشنگ داداش زاده مدیر پیشین برق فیروزکوه گفت: مهندس احمدیان از همکاران باتجربه شرکت است که سابقه معاونت بهره برداری در مناطق پاکدشت، ری، کهریزک، چهاردانگه، اسلامشهر و ریاست مرکز طراحی بوستان و دماوند را در کارنامه کاری خود ثبت نموده و از این حیث باید به مردم این شهرستان تبریک گفت که فردی کاربلد و متبحر به عنوان مدیر برق فیروزکوه معرفی شده است.

ورپشتی افزود: در جریان طوفان سال 93 در جنوب غرب استان تهران از نزدیک شاهد تلاش شبانه روزی مهندس احمدیان در طی 72 ساعت برای تعمیر و اصلاح شبکه برق چهاردانگه و تأمین برق پایدار بودم و به حق ایشان علاوه بر تخصص دارای تعهد نیز هستند.

ورپشتی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای احمدیان در مسئولیت جدید تصریح کرد: مهندس داداش زاده نیز پس از چهار سال خدمت صادقانه و دارا بودن کارنامه ای موفق عهده دار مسئولیت جدیدی در حوزه ستادی شدند و به عنوان مدیر امور دیسپاچینگ وظیفه مدیریت کل شبکه استان و رصد دائمی آن را بر عهده دارند که  امیدواریم همچون گذشته در جایگاه جدید نیز موفق باشند.

در پایان مراسم با اعطای لوح تقدیر از سوی فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان از مهندس داداش زاده تجلیل به عمل آمد.

تاریخ ثبت : 1398/02/22 14:50