تنظیمات

انتخاب سایز نوشته ها:

انتخاب رنگ:

انتخاب رنگ پس زمینه :

حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>طی مراسمی با حضور مدیر عامل و جمعی از همکاران؛ سرپرست معاونت بهره برداری و مدیر امور دیسپاچینگ شرکت معرفی شدند
عنوان خبر :طی مراسمی با حضور مدیر عامل و جمعی از همکاران؛ سرپرست معاونت بهره برداری و مدیر امور دیسپاچینگ شرکت معرفی شدند
خلاصه خبر :در مراسمی با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت، یحیی شکری به عنوان سرپرست معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ و هوشنگ داداش زاده به عنوان مدیر امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان تهران معرفی شدند.
متن خبر :

طی مراسمی با حضور مدیر عامل و جمعی از همکاران؛

سرپرست معاونت بهره برداری و مدیر امور دیسپاچینگ شرکت معرفی شدند

در مراسمی با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت، یحیی شکری به عنوان سرپرست معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ و هوشنگ داداش زاده به عنوان مدیر امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان تهران معرفی شدند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در این مراسم ضمن اشاره به زحمات و خدمات قابل تقدیر مهندس شکری در جایگاه مدیر دیسپاچینگ شرکت، برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

حاجی رضا تیموری ضمن تشکر از زحمات مهندس بیات، معاون سابق بهره برداری و دیسپاچینگ افزود: ارتقای جایگاه مدیریتی امتحان و آزمون الهی است و باعث مسئولیت بیشتر افراد می شود و انتظار می رود همه معاونین، مدیران و کارکنان زیرمجموعه معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ با همفکری و همدلی زمینه موفقیت مدیران جدید این معاونت را فراهم آورند.

وی با بیان اینکه قرار گرفتن در بین سه شرکت برتر توزیع برق کشور از اهداف عالیه شرکت به شمار می رود، اظهار داشت: با سرمایه انسانی ارزشمند، دانش و تعهد همکاران در حوزه های کاری مختلف کسب این عنوان دور از دسترس نیست و امیدوارم همه همکاران  از ظرفیت های فنی و مدیریتی خود برای کسب این عنوان استفاده نمایند.

تیموری در ادامه افزود: کسب رضایت خداوند متعال و خدمتگذاری به شهروندان باید سرلوحه کار همه همکاران در بخش های مختلف شرکت باشد و همه وظیفه داریم با تفاهم و همدلی و کمک به ارتقای سایر همکاران برای رسیدن به این اهداف تلاش کنیم.

وی در ادامه معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ را از مجموعه های منسجم و کارآمد شرکت توصیف و اظهار امیدواری کرد با تغییرات انجام شده و بازبینی فرایندهای انجام کار، عملکردها به ویژه در بخش کاهش خاموشی ها، صیانت از نیروی انسانی، تجهیزات و شهروندان بهبود یابد و از محل کاهش خسارات وارد به شبکه، منابع جدید درآمدی برای پیشبرد بهتر امور ایجاد شود.

مهندس تیموری در پایان به ویژگی های مدیریتی مهندس هوشنگ داداش زاده در منطقه برق فیروزکوه اشاره کرد و اظهار داشت: مهندس داداش زاده از نیروهای جوان و خوش فکر شرکت به شمار می رود و امیدواریم در سمت جدید هم با موفقیت به کار خود ادامه دهد.

در ادامه این مراسم یحیی شکری، سرپرست جدید معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت ضمن تشکر از اعتماد مدیر عامل در انتصاب وی در مسئولیت جدید، کار در شرکت های توزیع برق را مصداق ایثار دانست.

وی تصریح کرد: پیشرو و سرآمد بودن دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در بین شرکت های توزیع برق کشور افتخاری است که در سالهای اخیر در نتیجه زحمات همکاران کسب شده است و امیدواریم در آینده با تلاش همه همکاران در سایر حوزه های این معاونت نیز دستاوردهای مهم حاصل شود.

مهندس هوشنگ داداش زاده نیز از حسن اعتماد مدیریت شرکت به خود تشکر و اظهار امیدواری کرد با توسعه شبکه فوق توزیع و تلاش همکاران زمینه ارتقای شاخص های بهره برداری به ویژه در موضوع خاموشی ها فراهم شود.

تاریخ ثبت : 1398/02/23 12:46