تنظیمات

انتخاب سایز نوشته ها:

انتخاب رنگ:

انتخاب رنگ پس زمینه :

حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>نصب 18 هزار و 650 دستگاه کنتور هوشمند در استان تهران
عنوان خبر :نصب 18 هزار و 650 دستگاه کنتور هوشمند در استان تهران
خلاصه خبر :مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران از نصب 18 هزار و 650 دستگاه کنتور هوشمند روی اشتراک‌های دیماندی مناطق تحت پوشش این شرکت خبر داد و گفت: از این تعداد سه هزار و 242 دستگاه مربوط به بخش کشاورزی است.
متن خبر :

نصب 18 هزار و 650 دستگاه کنتور هوشمند در استان تهران

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران از نصب 18 هزار و 650 دستگاه کنتور هوشمند روی اشتراک‌های دیماندی مناطق تحت پوشش این شرکت خبر داد و گفت: از این تعداد سه هزار و 242 دستگاه مربوط به بخش کشاورزی است.

حاجی رضا تیموری افزود: توسعه سامانه هوشمند شبکه برق با استقرار سیستم قرائت از راه دور (طرح فهام) برای مشترکان تحت پوشش با اولویت مشترکان دیماندی، یکی از اهداف استراتژیک شرکت توزیع نیروی برق استان تهران است که با قدرت و قوت پیگیری می‌شود. وی تصریح کرد: از مجموع کنتورهای هوشمند نصب شده تنها هفت درصد دچار قطعی ارتباط بوده و 93 درصد از این کنتورها بدون هیچ مشکلی به‌صورت آنلاین قرائت و بر اساس آن قبض صادر می‌شود. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با تبریک به مناسبت فرا رسیدن 19 خردادماه روز مدیریت مصرف برق ادامه داد: با هدف مدیریت مصرف برق و کمک به کاهش پیک بار سال 98 تاکنون برای تعداد 191 دستگاه مولد خود تأمین به ظرفیت 110 مگاوات، در شرکت‌های آبفا، مخابرات و برخی از ادارات و صنایع، کنتور هوشمند نصب شده است.

تاریخ ثبت : 1398/03/20 09:42