تنظیمات

انتخاب سایز نوشته ها:

انتخاب رنگ:

انتخاب رنگ پس زمینه :

حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>20 میلیارد ریال اعتبار دیگر برای تداوم ساماندهی شبکه برق مرتضی گرد اختصاص یافت
عنوان خبر :20 میلیارد ریال اعتبار دیگر برای تداوم ساماندهی شبکه برق مرتضی گرد اختصاص یافت
خلاصه خبر :مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران به همراه جمعی از مدیران حوزه ستادی این شرکت با حضور در محل دهیاری مرتضی گرد، ضمن دیدار با بخشدار آفتاب، دهیار و اعضای شورای اسلامی مرتضی گرد به صورت میدانی از روند ساماندهی انشعابات غیرمجاز و طرح های اصلاح و بهینه سازی شبکه غیر استاندارد در ناحیه مرتضی گرد بازدید کردند.
متن خبر :

20 میلیارد ریال اعتبار دیگر برای تداوم ساماندهی شبکه برق مرتضی گرد اختصاص یافت

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران به همراه جمعی از مدیران حوزه ستادی این شرکت با حضور در محل دهیاری مرتضی گرد، ضمن دیدار با بخشدار آفتاب، دهیار و اعضای شورای اسلامی مرتضی گرد به صورت میدانی از روند ساماندهی انشعابات غیرمجاز و طرح های اصلاح و بهینه سازی شبکه غیر استاندارد در ناحیه مرتضی گرد بازدید کردند.

مدیر منطقه برق چهاردانگه با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در خصوص فروش و نصب انشعابات در شهرک مرتضی گرد گفت: تاکنون بالغ بر هشت میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران جهت اصلاح شبکه و نصب ترانسفورماتور به این شهرک اختصاص یافته است و کلیه فرآیندهای فروش و نصب انشعاب به صورت متمرکز در شهرک مرتضی گرد انجام می شود.

مهدی دمیرچی افزود: منطقه برق چهاردانگه با انجام فعالیت های فرهنگی و ارشادی ضمن خودداری از قطع برق مشترکین غیرمجاز، تاکنون توانسته است 8817 مورد درخواست انشعاب را ثبت نماید که از این تعداد 1967 انشعاب تک فاز به فروش رسیده و 1650 انشعاب تک فاز نیز نصب شده است.

در ادامه این نشست مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران ضمن قدردانی از عملکرد شایسته مدیر و کارکنان منطقه برق چهاردانگه موافقت خود را با اختصاص اعتبار 20 میلیارد ریالی جهت تداوم روند ساماندهی شبکه برق مرتضی گرد اعلام کرد.

در خاتمه این بازدید مدیر عامل به همراه بخشدار آفتاب از پروژه جدید بنیاد مسکن در شهرک مرتضی گرد بازدید کرد.

تاریخ ثبت : 1398/05/09 16:49