تنظیمات

انتخاب سایز نوشته ها:

انتخاب رنگ:

انتخاب رنگ پس زمینه :

حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>برگزاری جشن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)
عنوان خبر :برگزاری جشن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)
خلاصه خبر :به همت دفتر امور زنان و خانواده شرکت توزیع نیروی برق استان تهران جشن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) در محل سالن همایشهای حوزه ستادی این شرکت با حضور قائم مقام، اعضای شورای فرهنگی، جمعی از مدیران ستادی و کلیه زوج های جوان شاغل در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران برگزار شد.
متن خبر :

برگزاری جشن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)

به همت دفتر امور زنان و خانواده شرکت توزیع نیروی برق استان تهران جشن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) در محل سالن همایشهای حوزه ستادی این شرکت با حضور قائم مقام، اعضای شورای فرهنگی، جمعی از مدیران ستادی و کلیه زوج های جوان شاغل در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران برگزار شد.

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در سخنانی کوتاه ضمن قدردانی از حسن تدبیر شهناز غیاثی مشاور مدیر عامل در امور زنان و خانواده به سبب پیگیری در برگزاری این جشن گفت: به عقیده اینجانب پاک ترین و نیکوترین اقدام هر فردی در طی حیات، اقدام به ازدواج است.

قاسم شهابی با تشریح فلسفه زندگی زناشویی گفت: زندگی مشترک محل کارزار و اثبات خویش نیست؛ زندگی محل محبت، سازش و ایثار است.

شهناز غیاثی مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده و مدیر دفتر آموزش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران نیز هدف از برگزاری این جشن را پاسداشت فرهنگ ازدواج و ترغیب جوانان شاغل در شرکت  به این امر مقدس و آسمانی دانست و تأکید کرد که ازدواج و تشکیل نهاد خانواده،  از دختران و پسران در مقابل آسیب های اجتماعی همچون دژی مستحکم محافظت می کند و موجب پویاییريال نشاط و سلامت جامعه می شود.

در ادامه این جشن دکتر سعید عزیزی روان شناس در خصوص ویژگی های هر یک از زوجین، حساسیت ها، خواست ها و توقعات آنها در زندگی زناشویی و مهارتهای هر یک از زن و مرد در برخورد با یکدیگر مطالبی بیان نمود.

برگزاری مسابقه، تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآنی فرزندان همکار و تجلیل از زوج های جوان از برنامه های جنبی این جشن بود.

تاریخ ثبت : 1398/05/15 10:29