تنظیمات

انتخاب سایز نوشته ها:

انتخاب رنگ:

انتخاب رنگ پس زمینه :

حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>ظرفیت لازم برای تأمین برق صنایع فعال شهرک صنعتی شمس آباد فراهم است
عنوان خبر :ظرفیت لازم برای تأمین برق صنایع فعال شهرک صنعتی شمس آباد فراهم است
خلاصه خبر :مشکلی برای تأمین برق واحد های شهرک صنعتی شمس آباد وجود ندارد و هم اکنون ظرفیت منصوبه در این شهرک بیش از مقدار مورد نیاز جهت مصرف است.
متن خبر :

ظرفیت لازم برای تأمین برق صنایع فعال شهرک صنعتی شمس آباد فراهم است

مشکلی برای تأمین برق واحد های شهرک صنعتی شمس آباد وجود ندارد و هم اکنون ظرفیت منصوبه در این شهرک بیش از مقدار مورد نیاز جهت مصرف است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران که با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان سخن می گفت ضمن اعلام این خبر افزود: با احتساب پست های جدیدی که وارد مدار می شود، 210 مگاولت آمپر ظرفیت نصب شده در این شهرک است؛ همچنین 20 مگاولت آمپر ظرفیت نیروگاه های تولید پراکنده در شهرک صنعتی شمس آباد است و با در نظرگرفتن مقدار مصرف در تابستان جاری  که به میزان 153مگاوات است، نتیجه می گیریم که کماکان مقدار تولید از مصرف بیشتر است.

مهندس تیموری با اشاره به طرح های تشویقی پیش بینی شده جهت مشترکین صنعتی در دوره اوج مصرف برق در تابستان ادامه داد: بر اساس تفاهم نامه امضا شده با شرکت شهرک های صنعتی و  به منظور مدیریت مصرف برق، مقرر شد بار مصرفی شهرک صنعتی شمس آباد از روزهای دوشنبه و چهارشنبه به روزهای پنجشنبه و جمعه منتقل شود  که متاسفانه تعدادی از صنایع این شهرک با توجه به تفاهمنامه امضا شده در این طرح  همکاری نکردند.

وی در خصوص برنامه های آتی جهت تأمین برق شهرک صنعتی شمس آباد اظهارداشت: امیدوارم با پیگیری های شرکت شهرک های صنعتی و برق منطقه ای تهران اعتبار مورد نیاز از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی از محل اعتبارات استانی و یا ملی جهت احداث پست 230 به 63  و 63 به 20 کیلوولت این شهرک تأمین شود.

مهندس تیموری تصریح کرد: در صورت احداث پست های مذکور، با ظرفیت سازی مناسب تا ده سال آینده جهت تأمین برق این شهرک مشکلی وجود نخواهد داشت.   

در ادامه این گفت و گو مهندس تیموری در خصوص چگونگی اجرای طرح حذف قبوض کاغذی برق گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده این طرح از ابتدای مهرماه اجرایی می شود و از این تاریخ به بعد هزینه برق مصرفی به وسیله پیامک به اطلاع مشترک می رسد.

وی افزود: مشترکین تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران می توانند از راه های مختلفی مانند: ارسال شناسه قبض خود به همراه(1*) به سامانه 500040121،  مراجعه به سایت شرکت توزیع نیروی برق استان تهران و یا اعلام شماره تلفن همراه خود به مأمورین قرائت کنتور، اطلاعات خود را در سامانه خدمات مشترکین ثبت نمایند.

مهندس تیموری ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده باید شماره تلفن همراه همه مشترکین تا اواخر شهریورماه ثبت شود که هم اکنون مقداری از برنامه پیش بینی شده عقب هستیم و انتظار می رود مشترکین دراین زمینه با سرعت عمل بیشتری اقدام نمایند.

تاریخ ثبت : 1398/05/16 15:50