تنظیمات

انتخاب سایز نوشته ها:

انتخاب رنگ:

انتخاب رنگ پس زمینه :

حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>تعمیر و نگهداری روشنایی معابر بین شهری بر عهده اداره راه است
عنوان خبر :تعمیر و نگهداری روشنایی معابر بین شهری بر عهده اداره راه است
خلاصه خبر :معاون مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در جنوب این استان همزمان با سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر (ع) سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه خاورشهر بود.
متن خبر :

معاون شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در جنوب استان:

تعمیر و نگهداری روشنایی معابر بین شهری بر عهده اداره راه است

معاون مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در جنوب این استان همزمان با سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر (ع) سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه خاورشهر بود.

در این مراسم مهندس رحیمی طی سخنانی با قدردانی از همکاری مشترکین تعرفه های مختلف که در دوره اوج مصرف برق به یاری خدمتگزاران خود در صنعت برق شتافتند، گفت: در روز چهارم تیرماه سال جاری اوج مصرف برق به بالاترین میزان خود یعنی به حدود 59 هزار مگاوات رسید که با مساعدت مشترکین 3900 مگاوات از این رقم مدیریت شد و در نتیجه 55 هزار و 100 مگاوات تولید و به شبکه تزریق شد.

وی با اشاره به ساعات اوج مصرف برق خواستار استمرار همکاری مشترکین برای عبور موفقیت آمیز از دوره اوج مصرف برق شد.

رحیمی در ادامه با اشاره به درخواست های مکرر اهالی منطقه جهت رفع خاموشی بزرگراه امام رضا (ع) افزود: مسئولیت تعمیر و نگهداری روشنایی معابر بین شهری بر عهده اداره راه است و به دستور فرماندار ویژه شهرستان ری مقرر شده که اداره راه شهرستان ری هر چه سریع تر نسبت به رفع خاموشی روشنایی محور مذکور اقدام کند.

معاون شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در جنوب این استان طرح حذف قبوض کاغذی برق را در جهت اجرایی شدن سیاست های دولت الکترونیک و صرفه جویی در زمان و هزینه مهم ارزیابی کرد و گفت: مشترکین تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران از ابتدای مهرماه قبض کاغذی دریافت نخواهند کرد؛ بدین منظور مشترکین تحت پوشش این شرکت باید شناسه قبض خود را به همراه (*1)به شماره 500040121 پیامک کنند.

وی ضمن معرفی اپلیکیشن خدمات غیرحضوری برق این امکان را گام مهم دیگری در جهت پیاده سازی دولت الکترونیک و تکریم ارباب رجوع دانست و به تشریح خدمات پیش بینی شده در این اپلیکیشن پرداخت.

سرپرست برق ری در پایان با اشاره به نزدیک شدن ایام سوگواری حضرت اباعبدا... الحسین (ع) خواستار توجه به توصیه های ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران به منظور پیشگیری از حوادث و آسیب های احتمالی شد و آمادگی همکاران خود را جهت مشاوره و رفع مشکلات احتمالی در کلیه ساعات شبانه روز اعلام کرد.

تاریخ ثبت : 1398/05/19 11:22