تنظیمات

انتخاب سایز نوشته ها:

انتخاب رنگ:

انتخاب رنگ پس زمینه :

حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>در بازار ایرانی- اسلامی نقش اندیشه آخرین جنگ نمایشی و آموزشی نیرو در تابستان 98 برگزار شد
عنوان خبر :در بازار ایرانی- اسلامی نقش اندیشه آخرین جنگ نمایشی و آموزشی نیرو در تابستان 98 برگزار شد
خلاصه خبر :آخرین اجرای جُنگ نمایشی و آموزشی با موضوع مدیریت مصرف برق در بازار ایرانی-اسلامی نقش اندیشه واقع در شهرجدید اندیشه با حضور مسئولین و ساکنین این شهر در شامگاه پنج شنبه هفتم شهریورماه برگزار شد.
متن خبر :

در بازار ایرانی- اسلامی نقش اندیشه

آخرین جنگ نمایشی و آموزشی نیرو در تابستان 98 برگزار شد

آخرین اجرای جُنگ نمایشی و آموزشی با موضوع مدیریت مصرف برق در بازار ایرانی-اسلامی نقش اندیشه واقع در شهرجدید اندیشه  با حضور مسئولین و ساکنین این شهر در شامگاه پنج شنبه هفتم شهریورماه برگزار شد.

مدیر دفتر روابط عمومی شــرکت توزیع نیروی برق استان تهران در خاتمه برگزاری این  برنامه گفت: بی تردید آموزش اصولی و درست مهمترین رکن در نهادینه کردن فرهنگ مصرف انرژی است و کودکان به عنوان آینده سازان این جامعه بهترین گروه سنی برای فراگیری راهکار‌های اصلاح الگوی مصرف هستند.

 وی افزود: دومین دوره جنگ نمایشی و آموزشی مدیریت مصرف در تابستان 98 نیز با همین رویکرد برگزار شد و با اجرای نمایش های طنز و شاد در قالب این جنگ سعی کردیم ضمن برقراری ارتباط با مخاطب  وی را ترغیب به اصلاح الگوی مصرف انرژی برق و مدیریت بهینه آن نماییم.

نخستین دوره جنگ نیرو به همت روابط عمومی شرکت توزیع برق استان تهران در تابستان سال 96 برگزار شد و دومین دوره آن نیز در تابستان 98 در فضاهای تفریحی و فرهنگی شهرهای پرند، رودهن، ورامین و اندیشه برگزار شد.

تاریخ ثبت : 1398/06/10 10:54